Hizmet: Kurumsal Web Tasarım E-ticaret Çözümleri Özel Web Site Geliştirme Tema Geliştirme

Teknolojinin gücünü kullanın: Global Web tasarım ve Yazılım Çözümleri

Web Tasarım & Yazılım, WordPress Alanında Her şey ! Kurumsal ve Profesyonel Hizmet

WordPress

Tema geliştirme, hata düzeltme, site taşıma, hosting uyum sorunları.. Kısaca WordPress ile ilgili hizmet yelpazemiz çok kapsamlıdır.

Web Tasarım

İsteğinize uygun, ideal ve yeni nesil web sitenizi geliştiriyoruz. Bu sayede markanızı Dijital Dünyadaki varlığını en üst düzeye çıkarıyoruz.

Hızlı Kurulum

Satın aldığınız temalarımızı veya yazılımlarımızı, kurulum yönergelerini takip ederek, profesyonel bilgi gerekmeden 5 dakika'da kurabilirsiniz

7/24 Destek

Satın aldığınız ürünlerimizin veya hizmetlerimizin arkasındayız. Sizin için buradayız ve istediğiniz kanaldan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz

WordPress Temalarımız
İndirim
Domain Lisanslı

Orijinal fiyat: 1.000,00₺.Şu andaki fiyat: 700,00₺.

5/5
İndirim
Domain Lisanslı

Orijinal fiyat: 1.600,00₺.Şu andaki fiyat: 500,00₺.

5/5
İndirim
Açık Kaynak

Orijinal fiyat: 750,00₺.Şu andaki fiyat: 350,00₺.

5/5
İndirim
Açık Kaynak

Orijinal fiyat: 1.000,00₺.Şu andaki fiyat: 350,00₺.

5/5
Tüm ürünlerimiz listelendi.

Müşteri yorumları

Değerli Müşterilerimizin Yorumları

Hakkımızda

Shentaweb Hakkında

Shentaweb’in uzman ekibi, web tasarımı, web yazılımı, e-ticaret, SEO, dijital pazarlama ve benzeri konularda deneyimli ve güncel teknolojilere hakimdir. Bu sayede, müşterilerimize kapsamlı ve yenilikçi çözümler sunarak onların işlerinin dijital dünyada öne çıkmasını sağlıyoruz.

Teslim Proje
0 +
Çözüm
0 +
Mutlu Müşteri
0 +

Altyapılar

Çalıştığımız Altyapılar

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Satın alınan ürünler nasıl teslim ediliyor ?

Satın almak istediğiniz ürün için online ödeme yaptıktan sonra siparişiniz otomatik olarak onaylanır. Daha sonra müşteri panelinize giderek " ürünlerim " sayfası'ndan satın aldığınız ürünleri listeleyebilir ve indirebilirsiniz.

Tema veya Yazılım ürünlerini nasıl kurabilirim ?

Satın alıp indirdiğiniz ürünlerin içerisinde kurulum dosyaları mevcuttur. Kurulum yönergelerini uygulayarak işlemleri sağlayabilirsiniz. Bir sorun oluşması halinde destek talebi açabilirsiniz.

Aldığım ürünleri ticari amaçla kullabilir miyim ?

Aldığınız ürünleri belirli kurallar dahilinde ticari amaçla kullanabilirsiniz. Ürünlerimizi sadece kendi web siteniz'de satabilir, müşterileriniz için kurabilirsiniz. Satış fiyatınız, satın aldığınız fiyatın altında olmamalıdır. Tespiti halinde gerekli işlemler uygulanacaktır. Harici olarak webmaster forumları'nda ve diğer topluluklar'da paylaşmak ve satmak yasaktır.

Temalara ek özellik ekletebilir miyim ?

İsteğinize özel satın aldığınız temamıza, ücreti mukabilinde tasarım & geliştirme desteği verebiliriz. Yeterince bilginiz var ise kendiniz de yapabilirsiniz. 

Elementor Pro lisans nasıl kurulur ?

Elementor lisans satın aldığınızda, web sitenizin wp admin bilgileri yeterli olacaktır. Sonrasında kurulumu gerçekleştireceğiz. Sunucunuzun max dosya yükleme boyutu en az 12 MB olmalıdır.

Elementor Pro lisans süresi bitince tasarımım silinir mi ?

Hayır, sitenize tanımlanan lisansın süresi bittiyse herhangi bir veri kaybı veya bozulma yaşamayacaksınız. Sadece Pro araçları yeniden kullanamazsınız fakat daha önceden eklediğiniz Pro araçları düzenleyebileceksiniz.